MIXY Media

M.Ö. 10.000 - 2019

İnsanoğlu iletişim konusunu ne kadar ciddiye aldığını yazının icadıyla hatta mağara duvarlarına çizdiği figürler ve sembollerle ortaya koyalı binlerce yıl oldu. O zamandan günümüze kültürler, diller, yöntemler değişti ve gelişti ama iletişimi şekillerle anlatma ve aktarma iç güdüsü hiç değişmedi. Peki bunu yaparken birbirimizi ne kadar anlıyoruz bu etkileşimi doğru yapabiliyor muyuz? Mağara duvarına at figürü çizen ilk insan acaba kaybolan atını aradığı için duvara bir ilan bırakmış olabilir miydi yoksa "bu mağara sadece atlar içindir" anlamına gelen bir tabela mıydı? Bunları ve daha fazlasını anlamaya çalışmak her zaman süregelecek bir tartışma konusu olabilir.

Şimdi bu belgesel tadında tarihe yolculuk girizgâhına ne gerek vardı, Biz sadece bir web sitesi yaptırmak istiyorduk der gibi bakıyor olabilirsiniz. Haklı olabilirsiniz ama bunun bir tasarım ve iletişim işi olmaktan çok daha fazlası olduğunun altını çizmek istedik. Önemli çünkü aslında bu işi doğru yapabildiğimiz ölçüde hedeflere ulaşabiliyor ve olumlu sonuçlarını görebiliyoruz. Tam da bu noktada günümüze dönecek olursak; evet dijital projenizi hayata geçirmek için başladığınız arayışınız sizi bizimle karşılaştırdı, bu sevindirici. Şimdi bundan sonrası için 2 seçeneğiniz var birincisi hemen bu siteden ayrılmak olabilir ya da diğer seçenek tanışıp detayları konuşalım.


MIXY Media Dijital Projeler Üretir Geliştirir Yönetir
about-black

YAKLAŞIMIMIZ

Her ölçekteki proje yol gösterici bir analiz sürecini gerektirir. Ama bu çalışmaların hem proje sahibi tarafında hem de üretimi yapacak ekip tarafında yeterince ilgi görmemesi çok sık rastlanan bir durum maalesef. Belki de bu yüzden Türkiye’deki yazılım projelerinin yarısı, yüzde 50’nin altında bir başarı oranına sahip. Bazen projelerde kullanılan yöntemler bazen de analiz süreçlerinin yetersizliği projelerin geleceğini belirleyen en önemli unsurlar olmakta. MIXY MEDIA analize, süreçlere ve proje yönetim metodolojilerine önem verir.

YÖNTEM

En basit projeden en kapsamlı ve karmaşık olanına aslında yöntem değişmez. Yeterli analiz, gerçekci strateji, esnek ve çevik bir ekip ve doğru zaman-kaynak yönetimi.

ÜRETİM
Web - Mobil Proje Tasarımı, Marka ve Kurumsal Kimlik Yaratma, Kullanıcı Arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UI/UX), Sunum, Video, Animasyon ve Banner Uygulamaları, Sountrack ve Jingle Tasarımı
GELİŞTİRME
Kurumsal Web - Mobil Uygulama Geliştirme, Yazılım Geliştirme, İnteraktif ve Masaüstü Uygulama Geliştirme
YÖNETİM
Digital Proje Yönetimi, Strateji Geliştirme, Destek ve Danışmanlık, Proje Analizi, Kullanıcı Kabul Testi Planlama ve Uygulama, E-ticaret Proje Yönetimi, Sosyal Medya Hesap Yönetimi